• Soodus!
  • Otsas
ZIPPO kätesoojendaja
  • ZIPPO kätesoojendaja

ZIPPO kätesoojendaja

26,75 €
Maksudega

ZIPPO kätesoojendaja

Värvid
Kogus
Otsas

  • Värvus: helkiv metall (hõbedane) või matt must või realtree või oranž

Lihtne ja vastupidav, kompaktne (100 mm x 67 mm x 15 mm) ja stiilne metallist soojendaja taskusse või kindasse. Pakendis on olemas ka eesti keelne lühijuhend, lugege seda kindlasti ennem kasutamist! Maksimaalne soojendamise aeg on kuni 12 tundi. Töötab küll, soovitan soojalt!

  • Hea soojaandja näiteks hobi suusatajale, matkajale, kalamehele, golfimängijale, bussi või rongi oodates, jahedama ilmaga palli mängijale jne. jne.

Ärge kindlasti ostke "põrsast kotis", vaadake ära ka videod, saate palju parema "pildi ette":

Soovitame kindlasti kasutada parima ja ohutuma tulemuse saavutamiseks ainult ZIPPO bensiini! Teised bensiinid võivad lühendada toote eluiga ning nende kasutus on suhteliselt lihtsalt garantiis (mis sellel juhul enam ei kehti) tuvastatav!

 

Tegemist on minu arust ühe suhteliselt geniaalse (ja töökindla, nagu Zippo tarvikud kõik) asjaga, mida meie kliimas võib väga tihti vaja minna, kui näiteks peate midagi tegema külma käes sõrmedega. Hea on sõrmi aegajalt soojendada taskust võetud "pläsku" vastu. Või ootate bussi, et külm sisse ei poeks jne.

Ise sai ka soojendaja mõni aeg tagasi ära proovitud. Lume viskamisel oli püksitaskus, täitsa mõnusalt soe oli ning aegajalt sai nurga taga tuulevarjus sellega käsi üles sulatamas käidud. Infoks, et soojendajat on suhteliselt keerukas nö. ära kustutada. Kui kotist välja võtta töötav soojendaja, siis on metallist kest suhteliselt tuline ning hakkata sellega nikerdama (võttes tahti pealt ära jne.) on suhteliselt ohtlik. Lihtsam (ja nii ka soovitatakse juhendis) on lasta lõpuni põleda pannes näiteks mõnele tulekindlale alusele või kuskile naela otsa rippuma (nagu ma ise tegin). Bensiin aurab niikuinii ära mingi aja jooksul, isegi kui õnnestub ära kustutada poole pealt. Kätesoojendaja töötamisel bensiini lõhna praktiliselt ei tunne.

Teile võib meeldida ka