PARACORD.EE e-poe põhieesmärk on pakkuda huvilistele Eestis võimalikult suurt värvivalikut originaal Paracord (langevarju)nööri.

Originaal tähendab siin hetkel seda, et nöör on toodetud samades tehastes USAs, kus toodetakse ka USA sõjaväe tarvis samat nööri. See tagab selle, et kõik kvaliteedinäitajad on samad, mida nõuavad USA sõjaväe standardid nii kasutatava tooraine (100% nailon) kui ka erinevate oluliste omaduste kohta. Väga palju on liikumas teistsugu allikatest pärit odavamat (ja ka kallimat) "Paracord 550 nööri", mis visuaalselt võib olla vägagi sarnane aga omadused ja kvaliteet on teistsugune.

Hoiame kõiki pakutavaid eri värve nööre kohe ka Eestis kohapeal saadaval, et soovitud kauba kättesaamine oleks võimalikult kiire.

Lisaks nöörile pakume juurde ka aina suurenevat lisatarvikute valikut. Oma pakutavas valikutes tagame selle, et pakutavad tooted sobiksid erinevate füüsiliste omaduste tõttu originaal Paracord nööriga (näiteks: et tootes olev auk ei oleks liiga väike).

Kui Te ei leia endale meelepärast ja vajaliku värvi, selle kombinatsiooni või on huvi mingi lisatarviku vastu, mis pole veel meie valikusse jõudnud, siis kontakteeruge meiega julgesti.

PARACORD.EE e-poodi lisandub praktiliselt iga päev mõni uus lisatarvik, sellele uus värv või suurus!

E-poes Eestis kohapeal on koheselt saadaval rohkem kui 50 eri värvi või selle kombinatsiooni Paracord nööri!

NB! paracord.ee'st ei saa kunagi nö. klassikalist kommerts e-poodi. Tahame luua huvilistele koha, kuhu on alati põnev tagasi tulla ning kust leiab nööride huviline alati midagi oma hobi tarvis! Seetõttu saavad olema paljud toodete kirjeldused täiendatud erinevate arvamuste, viidete ja muu sellisega! Lisaks tulevad siia ka palju sellised tooteid, mis on seotud nööridega ühel või teisel viisil.


Kõik ideed, mõtted ja küsimused on ka oodatud! Palun kasutage selleks meie Kontakt lehekülge või kirjutage otse info@paracord.ee.

Teie,
PARACORD.EE
info@paracord.ee