Klienditugi ja kontakt

 

Paracord.ee e-poodi haldab SPRING OÜ.

Juriidiline aadress: Teaduse 15-6 Saku 75501

Kontakt telefon: +372 52 86 609

Kontakt e-post: info@paracord.ee

Arvelduskonto:

SWEDBANK
Konto: EE212200221054458092
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

Paracord.ee e-pood on registreeritud vastavalt seadusele Majandustegevuse registris
(registreeringu number KJK046868).

 

Tarneaeg ja transport

Enamus meie tellimustest väljub laost 1 kuni 3 (töö)päeva jooksul pärast makse laekumist Spring OÜ arvelduskontole. Kaupade kohale toimetamine Eesti piires toimub kas Itella Smartpost või Omniva Pakiautomaatide kaudu. Võimalik on ka muud transpordi viisid, huvi korral kirjutage info@paracord.ee

Juhul, kui pärast tellimuse sooritamist selgub, et puudub soovitud kogus, siis võetakse tellijaga ühendust 24 tunni jooksul ning teavitatakse olukorrast ja võimalikust tarneajast. Tellijal on õigus sellisel juhul ka tellimusest taganeda ning juhul, kui on juba sooritatud ka makse, siis makstakse raha 1-3 tööpäeva jooksul täies ulatuses tagasi.

NB! Kõik paracord.ee tootevalikus välja pandud kaubad on kohe Eestis olemas või on kauba juures selgelt kirjas, et seda saab osta ainult tellides. Juhul kui kaup on (ka ajutiselt) otsas, siis püüame selle koheselt e-poe valikust eemaldada.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Spring OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Spring OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Tellija õigus müügitehingust taganeda

 

Tellija on õigus Paracord.ee e-poes sõlmitud müügitehingust taganeda 14 päeva alates paki saamisest. Tellija poolt tagastatav toode peab olema tagastamisel samas olukorras ja kompleksuses, kui paki saamise hetkel. Alates tagastatud toote kättesaamisest maksab Paracord.ee toote maksumus Tellija arvelduskontole 1-3 tööpäeva jooksul tagasi. Tellija poolt tasutud paki tagasi müüjale toimetamise teenustasu kauba tagastamisel ei tagastata.

Müügitehingust tagastamise soovist palume teada anda e-posti aadressile: info@paracord.ee

 

Isikuandmete kaitse

 

Isikuandmed, mis on Tellija poolt sisestatud Paracord.ee e-poe tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ning Tellijaga suhtlemiseks.